nasza oferta

obejmuje projektowanie,

produkcję, montaż i serwis:

  • konstrukcji z aluminium i szkła
  • elewacji wentylowanych
  • fasad aluminiowo-szklanych
  • stolarki okienno-drzwiowej
więcej

O nas

Firma Profil rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku. Jej założycielem i do dnia dzisiejszego wyłącznym właścicielem jest Władysław Budek. Na co dzień sprawuje autorski nadzór nad realizowanymi przez firmę zleceniami
i koordynuje pracę swojego zespołu. Zespół stanowią doświadczeni pracownicy na stanowiskach projektantów
i konstruktorów, operatorów maszyn, montażystów, kierowników robót jak również od lat ściśle współpracujących
z firmą specjalistów. Zaplecze techniczne stanowią, między innymi, maszyny do obróbki mechanicznej, automaty do precyzyjnego cięcia profili aluminiowych oraz ploter frezujący sterowany numerycznie.

 

Jesteśmy dobrze zorganizowaną firmą, nastawioną na dużą elastyczność. Gotowi jesteśmy do podejmowania przedsięwzięć, które wymagać mogą krótkich terminów realizacji, dokonywać zmian konstrukcji oraz przeprowadzać sprawnie wszelkie adaptacje. Staramy się minimalizować koszty własne oraz oszczędzać budżet inwestorów. Prace zaczynamy już na etapie projektowym, pomagając w razie potrzeby dobrać optymalne rozwiązanie techniczne. Elementy konstrukcji wykonujemy we własnym zakładzie produkcyjnym oraz u sprawdzonych kooperantów. Gotowe elementy dostarczamy na teren budowy by ostatecznie zakończyć prace montażem na realizowanym obiekcie.

 

Podstawą jakości przy realizacji konstrukcji aluminiowych z gotowych profili jest dobór właściwego systemu
i poprawne jego zastosowanie. Bazowanie na dobrze sprawdzonych i uznanych na świecie rozwiązaniach chroni naszych klientów przed działaniami przypadkowymi. Nie eksperymentujemy a jedynie konsekwentnie wykorzystujemy w praktyce zdobytą wiedzę i doświadczenie. Stałe doskonalenie kadry, tak projektantów jak i zespołu realizacyjnego, między innymi poprzez krajowe oraz zagraniczne szkolenia, współpraca z zagranicznymi dostawcami umożliwiają szybkie wdrażanie najnowszych rozwiązań powodując tym samym atrakcyjność i aktualność oferowanych usług.

.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Władysław Budek